قوانین و مقررات ایران تخفیفان

قوانین و مقررات سامانه جامع تخفیف گروهی ایران تخفیفان

 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری کوپن تخفیف از وب سایت ایران تخفیفان را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 • ماده 1

افراد برای عضویت در سایت شرکت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

 • تبصره 1

تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند. ( به عبارتی اشخاص حقوقی می توانند به صورت شخصی و حقیقی مانند دیگر کاربران از خدمات وب سایت و خرید کوپن تخفیف بهره مند شوند )

 • تبصره 2

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

 • تبصره 3

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

 • تبصره 4

تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

 • تبصره 5

عضویت در سایت ایران تخفیفان کاملا رایگان و از خریدار به هیچگونه و تحت هیچ شرایطی وجهی بابت ثبت نام ویا عضویت و یا حتی در هنگام خرید بابت مالیات برارزش افزوده دریافت نمی گردد و فقط هزینه قابل پرداخت مطابق با همان کوپن تخفیفی میباشد که در قسمت های مربوطه به هر کالا و یا خدمات درج گردیده و مشتریان محترم میتوانند با در دست  داشتن و ارایه کد تخفیف از همان ارایه دهنده کالا و خدمات  در هنگام خرید و یا استفاده از خدمات به آن واحد صنفی ( فروشگاه ، مطب ، کارگاه ، تاتر ، مجموعه ورزشی و …. ) میتوانید مراحل تکمیل خریدی که بواسطه وب سایت ایران تخفیفان و  ارایه دهنده کالا و خدمات انجام پذیرفته  است  شما عزیزان استفاده ببرید و میزان ( رضایت مندی و انتقاد و شکایت و نظرات ) خود را نسبت به این عملکرد از آغاز تا پایان خود را در دفترچه ای که از طرف ایران تخفیفان به صاجبان کالا و خدمات تحویل گردیده و تحت عنوان نظرات و انتقادات میباشد انعکاس دهید و مطاقبلا از طریق بخش ارتباط به ما پیگیری نمایید .

 • تبصره 6

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و وب سایت ایران تخفیفان  هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

 • تبصره 7

هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در پرتال و سامانه ایران تخفیفان می باشد.

 

 • ماده 2

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و سامانه ایران تخفیفان مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

 • ماده 3

افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند.

 • تبصره 1

عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در سامانه ایران تخفیفان را ندارند.

 • تبصره 2

رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و سامانه ایران تخفیفان هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

 • ماده 4

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

 • ماده 5

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
ب- پرداخت مبلغ تعیینی( یا اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین به حساب سامانه ایران تخفیفان (انعقاد قرارداد)
ج- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمت به‌طور مستقیم

 • تبصره 1

ارسال رسید کالا و خدمات (کوپن تخفیف) بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد،به جز در مواردی که استفاده از کوپن تخفیف به صورت بالذات نیازمند حداقل افراد خریدار باشد (مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی که نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگزاری تور می باشند) در صورت به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده در این موارد، قرارداد بین کاربر عضو و شرکت فسخ و شرکت وجوه واریزی را به‌صورت اعتباری برای کاربر عضو برای خریدهای آینده در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هر عضو تعیین شده است، نگهداری می‌کند. چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام شماره شبای خود به شرکت، ظرف مدت حداکثر 48 ساعت اداری وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور از زمان واریز وجه به حساب های سامانه ایران تخفیفان تا زمانی که وجوه در نزد سامانه ایران تخفیفان باشد، هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد.

 

 • تبصره 2

با ارسال رسید کالا و خدمات، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری (و یا در حالت خاص به‌صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده سامانه ایران تخفیفان نیست.

 • تبصره 3

عضویت در سایت شرکت رایگان است.چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، سامانه ایران تخفیفان مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌کننده کالا و یا خدمات است.

 • تبصره 4

سامانه ایران تخفیفان هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد.

 • تبصره 5

در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، سامانه ایران تخفیفان مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

 • تبصره 6

پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

 • ماده 6

سامانه ایران تخفیفان اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون.
ب- هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
د- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده
ه- حداقل افرادی که باید پیشنهاد روز را خریداری کنند تا تعداد خریداران به حداقل افراد موردنظر برسد.

 • ماده 7

رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، سامانه ایران تخفیفان در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

 • تبصره 1

نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سامانه ایران تخفیفان ارائه داده است. بنابراین سامانه ایران تخفیفان در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

 • ماده 8

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

 • ماده 9

به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

 • تبصره 1

سامانه ایران تخفیفان این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

 • ماده 10

تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

 • ماده 11

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.

 • ماده 12

سامانه ایران تخفیفان از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

 • ماده 13

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

 

ایران تخفیفان همواره حامی بزرگ توسعه  کسب وکار درجامعه وصاحبان کالا وخدمات  و خریداران گرامی میباشد .