ایران تخفیفان چگونه کار میکند ؟

کوپن تخفیف گروهی ایران تخفیفان  یک سرویس خدمات و ارایه تخفیفات بروی کالا و خدمات ازطرف صاحبان کسب وکار  است که با مذاکره و شراکت با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر و استفاده از قدرت خرید گروهی  وفردی به‌ طور روزانه پیشنهادهای جالب و جذابی از کالاها و خدمات مختلف با تخفیف‌های ۴۰ تا ۹۹ درصد را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

 

برای استفاده از این پیشنهادات استثنایی کافی است مراحل ساده زیر را در  وب سایت ایران تخفیفان انجام دهید:

 

1. دریافت کوپن تخفیف
جهت گرفتن اشتراک در کوپن تخفیف در قسمت اشتراک، ایمیل خود و در قسمت انتخاب شهر، نام شهر مورد نظر را وارد کنید تا تمام پیشنهادات ایران تخفیفان روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.
با چک کردن ایمیل خود به‌‌صورت روزانه، مطمئن شوید پیشنهادات فوق‌العاده ما را از دست نمی‌دهید، زیرا هر پیشنهاد تنها برای مدت محدودی روی سایت قرار می‌گیرد. هنگامی که کوپن تخفیف خاصی نظر شما را به خود جلب کرد، به سایت ایران تخفیفان سر بزنید تا در جریان جزئیات بیشتر خرید قرار بگیرید و در صورتی‌که همه چیز همانطور که ما تلاش کرده‌ایم مطلوب شما بود، با عضویت در سایت ایران تخفیفان آن را خریداری کنید.

 

2. به اشتراک گذاشتن کوپن تخفیف گروهی
کوپن تخفیفها معمولا اگر به همراه ‌دوستان استفاده شوند لذت بخش‌تر هستند. پس با استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی و  3 پیام کوتاه رایگان که از طرف سایت ایران تخفیفان در اختیار شما قرار داده می‌شود و البته دنیای مجازی اینترنت، دوستان و آشنایان خود را در جریان قرار دهید تا آنان نیز بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند.

 

3. خوش گذراندن با کوپن تخفیف
پس از خرید،رسید کوپن تخفیف خریداری شده کد خرید در قالب‌ یک ایمیل‌ در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین این فایل از طریق پروفایل شما در سایت ایران تخفیفان نیز قابل دسترسی است. شما طی مدت اعتباری که روی کوپن تخفیف دریافتی درج شده است، با به همراه داشتن و ارائه یک پرینت از فایل ارسالی و یا ارائه کدهای اختصاصی، می‌توانید از پیشنهاد و قیمت باورنکردنی کوپن تخفیف لذت ببرید. پس خوش بگذرانید و از لحظات خوش و زیبا و تجربه جالبی که با خرید کوپن تخفیف به دست آورده‌اید، عکس بگیرید و با ارسال آن از ما جایزه بگیرید.